Bi’ Bakar Mısınız? Etkinlik No2

metrobus145

21 Kasım’da Cevizlibağ’da geçekleştirdiğimiz ilk etkinlik sonrası, gayet güzel tepkiler aldık. Katılımcılar hususunda sıkıntımız olsa da kamu nezdinde beklediğimiz etkileri yarattık.

Öyle ki eylemden bir gün sonra, aynı yerde aynı şekilde Star Haber engelli bir muhabir ile bizim eylemin replikasını bile yaptı. Öte yandan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, o gün bizimle orada olan Tan Sağtürk’ü arayarak kendisi ile bu hususta görüşmek istediğini belirtince, biz de olmaz öyle hep birlikte görüşelim diyerek bir randevu talep ettik. Bakalım beklemedeyiz !

Beklemedeyiz dediysek, boş duracağız demedik ! 19 Aralık 2009 Cumartesi Saat 14.00‘da Mecidiyeköy Metrobüs durağında yeni bir etkinlik daha yapıyoruz. Üstelik bu sefer Mecidiyeköy’de engellilere uygun olarak hazırlandığı belirtilen duraktan metrobüse binerek, Zincirlikuyu’ya gideceğiz. Lakin Zincirlikuyu’da inip inemeyeceğimiz meçhul :)

Bu yazıyı okuyan herkesi, o gün orada olmaya davet ediyorum.

.

Yukarıdaki yazı bana ait değil.

Yazı ‘Bi’ Bakar Mısınız?’ projesinin fikir sahiplerinden ve aktif üyelerinden Yicit’in blogundan alıntı. Birinci etkinlik sonrasındaki gelişmeleri çok güzel özetlediği için ben birkaç kelime geveleyeceğime okuyuculara net özet vermeyi tercih ettim.

Evet, Yicit’in de belirttiği gibi herkesi 19 Aralık Cumartesi günü saat 14:00’de Mecidiyeköy Metrobüs Etkinliğine bekliyoruz. !!!

.

Bi’ Bakar Mısınız? Proje Blogu

Bir Bakar Mısınız? Mecidiyeköy Facebook Etkinlik Sayfası

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir