HR Experience

Gözde İmamoğlu, Frankfurt’da yaşayan, okuyan, çalışan genç bir İK’cı. 2009 yılında 9 Eylül Üniversitesi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünden mezun olduktan sonra Avrupa’ya çıkmış. Şu an hem çalışıyor, hem de Uluslararası Yönetim üzerine master yapıyor.

Gözde ile geçen Şubat ayında diyalog kurduk. HR Experience‘ı yeni açtığının haberini mesajında. Çok sevindim ve blogunu merakla inceledim. Az yazı olmasına rağmen blog hakkında en çok hoşuma giden konulardan biri içeriğin üç dille oluşturulmuş olmasıydı. Bazı yazılar Türkçe, bazıları İngilizce, bazıları da Almancaydı.

Aradan dört ay geçti. HR Experience’ın içeriği büyüdü, her geçen gün Avrupa’dan farklı pencereleri okuyucusuna açan yazılar üretiyor Gözde.

Ellerine sağlık diyorum genç meslekdaşım 🙂

Herkese HR Experience’ı takibe almalarını tavsiye ederim.

“HR Experience” üzerine 3 yorum

  1. Ipek Hanim, ne kadar güzel yazmissiniz. Kaynagim Insan’da bu yaziya yer verdiginiz icin cok tesekkür ederim. Yaklasik iki yildir yurtdisinda yasadigimdan blog ister istemez farkli dilde bir yapiya büründü. 🙂 Yazilarim cogunukla Türkce ve Ingilizce olacak ama Almanya’da karsilastigim haberleri de orijinalini bozmadan “News’ sayfasindan okuyucularima iletecegim. Avrupa’daki uygulamalari HR|experience platformundan sıklıkla sizlere aktaracagim. Haydi hep birlikte deneyimlerimizi paylasalim!

  2. merhaba
    aiesec afişinde resminiz var.öğrenmek istediğim aiesec sayesinde mi şu anki işinizi buldunuz aiesecin size nasıl yararı oldu?sevgiler

  3. Merhaba Nihal, evet suanki isimi Aiesec sayesinde buldum. Üniversiteden sonra stajyer olarak basladim sonra da Master egitimine devam ettim. Cevremde bu sekilde firmalarda kalan cok kisi taniyorum Aiesec’i sundugu imkanlar sebebiyle kesinlikle tavsiye ederim. Bol sanslar. Sevgiler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir