Kaynağım İnsan 8. Altın Örümcek Web Ödülleri Adayı

altin

Kaynağım İnsan, benim mesleğimi taçlandırdığıma inandığım, ulaşabildiğim geniş kitlelere İnsan Kaynakları uygulamalarını aktardığım biricik blogum. Sahnede fikir sahibi ve içerik üreten kişi olarak ben olmama rağmen, sahne arkasında da URBSZ ekibi benim kadar çok emek sarfediyor bu yapıya. Özellikle gelecek günlerde açılacak “Kariyer” bölümü için az saat harcamadılar ve harcamaya devam ediyorlar. Ben de bunca emeği bir yerlere taşımalıyım diye düşündüm ve karar verdim:

Kaynağım İnsan, 8. Altın Örümcek Web Ödülleri Blog ve Seri İlan/Kariyer/İK Kategorileri Adayı

Başvuru işlemlerini dün tamamladım. Referans numaralarımızı Blog kategorisinde 33, Seri İlan/Kariyer/İK kategorisinde ise 73 olarak aldım.

8. Altın Örümcek Web Ödülleri takvimi bu yıl bayağı geniş bir sürece yayılıyor;

Başvurular: 15 Şubat-31 Mart
Jüri Değerlendirmesi: 13 Nisan – 30 Haziran
Ön Eleme: 13 Nisan – 30 Nisan
2. Aşama: 11 Mayıs – 31 Mayıs
Final Değerlendirmeleri: 8 Haziran – 30 Haziran
Halk Oylaması: 8 Haziran – 30 Haziran
Ödül Gecesi: Eylül 2010

Böyle bir yarışmaya katılmak beni çok heyecanladırıyor. Jüride kimlerin olduğuna bakmak için siteyi incelediğimde henüz listenin yayınlanmamış olduğunu gördüm. Şimdi merak içinde jüri listesini bekliyorum.

8. Altın Örümcek Web Ödüllerine aday olmak bir yana, ben hergün İnsan Kaynakları yazılarımı yazmaya devam edeceğim, takdir jüri ve eğer ön elemeyi geçersek halk oylamasına kalıyor. Ne diyelim … hayırlısı … 😀

“Kaynağım İnsan 8. Altın Örümcek Web Ödülleri Adayı” üzerine 3 yorum

  1. Sevgili İpek Hanım;

    Mesleğiniz ile alakalı kurmuş olduğunuz bu siteyi kendi alanında başarılı ve emek harcanmış bulduğum için emin olun lütfen 08 – 30 Haziran 2010 tarihleri arasında halk oylamasında oyum size gidecek. Bu ödülü bence fazlası ile hak ediyorsunuz.

  2. Sevgili İpek Hanım,
    Blog sayfanızı büyük bir zevkle takip ediyorum.Sayenizde çok faydalı bilgileri okuma fırsatı buluyorum.Blog sayfanızın birinciliği hak edeceğini düşünüyorum.Benim de oyum size gelecek.Sevgilerimle İpek Hanım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir