Çiğdem Özkan

12 yaşındaydım ” Anne ben diplomat olmak istiyorum” dediğimde… Seçimlerim ve hayallerim hep bunun üzerine oldu nedense… Ta ki 2002 yılında mezun olup özel sektör ile tanışana kadar… Biraz biraz havasını kokladıktan sonra “Evet Çiğdem Yönetim ve Organizasyon masterı şart” dedim. ” Diploması hayatın her yerinde zaten… Yaşayacaksın” diye de telkinde bulundum…Sonrasında Halkla ilişkiler üzerine onlarca seminer ve eğitim ile beraber çizgimi belirlemiş oldum.

Roman ve İpekyol firmaları benim için çok ciddi deneyimdi. Teoride öğrendiğim herşeyi tam anlamı ile bu iki markada kullandım. O yüzden benim için çok önemli… Tekstil miydi beni sıkan yoksa kendi tatminlerim mi cevabını hiç veremedim ancak daha farklı şeyler yapmak istiyorum dediğimde yaşım artık 30 olmuştu.

Moreclick ile tanışmam işte tamamen bu döneme denk geliyor… Bilişim apayrı bir sektördü benim için.” Yapabilir miyim” endişesi ile savaşan “elbette yaparsın” hırsı bu sektöre demir atmama neden oldu…İyi ki de oldu.

Yılların verdiği yöneticilik deneyimi bu firmadaki knowhow ile biraraya gelince olmak istediğim yerin burası olduğuna kesin kanaat getirdim. Öğrenecek pek çok şey, yapılacak çok iş vardı…Çok güçlü bir ekip ile güçlü bir firmada olmanın keyfi beraberinde başarıyı getiriyor.

Bilişim bambaşka bir yaşam tarzı…Ya O’nu yaşarsınız ya görmezden gelirsiniz, ya aşık olursunuz ya da kaçarsınız…Ben aşık olanlardanım. Biliyorum ki çok uzun yıllar bu sektörde çok ciddi işler yapacağız.

Amacım ise sadece şu…Yıllar sonra hayatımın karşısına geçip ” Aferin Çiğdem! Diplomasiyi bilişim sektöründe yaşamakla doğru karar verdin. İşte bunlar senin başarıların bunlar da sonuçları ve sana hediyeleri…” diyip gözleri mutluluktan dolu dolu bir şekilde kırmızı Ferrarime bakmak olacak… 😉

Sevgiler….


Cigdem OZKAN
Genel Müdür
MoreClick Reklam Hizmetleri
Google Adwords Qualified Company
Telefon : (212) 444 0 711
E-mail :[email protected]
http://flavors.me/CigdemOzkan

“Çiğdem Özkan” üzerine 3 yorum

  1. Hayallerinizin peşinden bu kadar doyasıya gidip çok güzel işler yapmak bu olsa gerek. Sizin varoluşunuzun bazen tüm evreni değiştirebileceğine bile inanıyorum. Varlığınız çok güzel güçlü ve başarılı…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir