İş Görüşmeleri Workshop’a Kimler Katılacak?

Geçen Mart Eğitişim Kariyer Enstitüsü’nün Performans Değerlendirme” oturum konuğu olmuş ve gençlerle çok güzel olarak nitelendirebileceğim iki buçuk saat geçirmiştim.

Geçtiğimiz günlerde Eğitişim Kariyer Enstitüsü’nden aldığım yeni davet beni çok mutlu etti. 18 Nisan 2010 Pazar günü “İş Görüşmeleri Workshop” oturum konuğu olacağım. Oturuma katılımcıları ile iş görüşmelerinin kapsamı, çeşitlerinin anlatımı yanında bolca uygulama yapmayı planlıyorum. Eğitime katılan gençlerin çoğunun İnsan Kaynakları profesyoneli olmayı istemesi workshop sürecini çok daha verimli ve ilginç kılacak. Aklımda iş görüşme çeşitleri üzerinden çeşitli ekip çalışmaları yapmak var.

Eğitişim Kariyer Enstitüsü ile yaptığım görüşme sonrasındaki bir diğer güzel gelişme ise sosyal medya üzerinden belirleyeceğim üç gencin de workshopa katılabilceği haberini almam oldu.  Bu yazıyı şu an okuyan ve yazının altındaki yorumlar bölümüne neden workshop’a katılmak istediğini yazanlar arasından belirleyeceğim üç kişiyi 18 Nisan 2010 Pazar günü saat 15:00-17:30 arası gerçekleşecek olan çalışmada ağırlayacağız.

Evet, İnsan Kaynakları mesleği ile ilgilenen, iş görüşmeleri nasıl oluyor merak eden değerli okuyucular yorumlarınızı bekliyorum 🙂
.
Not: İş Görüşmeleri Workshop’a katılacak üç kişinin isimlerini yazının altına ekleyeceğim.
.
Workshop’a Katılacaklar:
Sinan Babacan
Pınar Çakal
Ayşenur Akgül

“İş Görüşmeleri Workshop’a Kimler Katılacak?” üzerine 4 yorum

  1. Genç,bu mesleğe kendini adayacak,şuan hem uygulayan hemde açıköğretimden okulunu okuyan,fakat daha çok tecrübelere ihtiyacı olan,kendine güvenen (!) bir İnsan Kay. Md. olarak ben caanı gönülden katılmak istiyorum İpek Hanım.Ayrıca,özellikle genç insanlara böylesine fırsatlar tanıdıgınız içinde başarılarınızın her zaman daim olması dileği ile..

  2. Beni Olcay Hanım yönlendirdi. İK Uzmanı olarak çalışıyorum ve daha yolun başındayım. Bu sebeple bu workshopa katılarak kendimde eksik olabilecek mülakat teknikleri yetkinliklerimi geliştirebileceğimi düşünüyorum. Bu fırsat için de teşekkür ederim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir