CV’den Öte Kariyer’den Beri

22 Aralık 2010 Çarşamba günü İstanbul Üniversitesi, İktisat Fakültesi, Çalışma Ekonomosi ve Endüstri İlişkileri Kulübü’nün organize ettiği “CV’den Öte Kariyer’den Beri” etkinliğinin II. oturumunda konuşmacı olarak davetleyim. Bölümdaşlarımın organizasyonuna dahil olmak ne mutluluk verici 🙂

ÇEKO Kulübünün bana verdiği “İş Hayatında Varolma Sanatı” çok hoşuma giden bir konuşma başlığı oldu. Kimsenin iş hayatını bir cennet bahçesi olarak kurgulamadığını biliyorum ama bir cehennem de sayılamayacağının altı çizip, olsa olsa verimli topraklar şeklinde adlandırılabileceğini paylaşmayı planlıyorum gençlerle. Ne ekersek, onu biçiyoruz. Ektiklerimizi sık sık yenileyip, özenle ıslah etmemiz gerekiyor sadece.

Bu İstanbul Üniversitesi’ne ilk gidişim olacak. Ağırlıklı olarak geleceğin İK profesyonelleri ile bir araya geleceğim için çok daha nokta atışı mesajlar verebileceğim, soruları daha meslek odaklı yanıtlayabileceğim.

“CV’den Öte Kariyer’den Beri” üzerine 3 yorum

  1. Geri bildirim:  | Businews
  2. Çok güzel bir sunumdu. Keşke daha çok vakit ayırsaladır da uzun uzun uzun konuşulabilseydi.Hatta başka ortamlarda birlikte de bu konularda konuşmak isterim birdahaik sefere.

    1. Ömer Bey,

      Ben de sizin paylaştıklarınız, özellikle de Twitter ve Linkedin’in kullanımına dair paylaştıklarınızı dikkatle dinledim. Çok teşekkürler. Sunumunuzu Kaynağım İnsan’da da yayınladım. 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir