İlaç Sektöründe Kariyer Yapma Kılavuzu – Tom Ruff

Aslında siz ilaç sektöründe çalışmayı aklınızın ucundan bile geçirmiyor olabilirsiniz. O nedenle de kitapçı reyonlarında rastlayabileceğiniz Tom Ruff’un “İlaç Sektöründe Kariyer Yapma Kılavuzu, Sektörde ilk adım: Tıbbi Satış Temsilcisi Olmak” isimli kitabı hiç ilginizi çekmeyebilir.

DURUN ! … ve bir kere daha düşünün, çünkü bu kitabın içeriği başlığından çok daha kapsamlı ve bilgilendirici.

İlaç sektöründe satışta kariyer yapmayı hedefleyen bir adayın adım adım nelere dikkat ederek, neleri yapıp, neleri yapmaması gerektiğini Tom Ruff o kadar güzel, örneklendirerek ve akıcı şekilde aktarmış ki, ben okurken büyük keyif aldım, notlarımı tuttum, derslerimi çıkardım.

Toplam ondokuz bölümden oluşan kitabın özellikle özgeçmiş ve mülakat aşamalarını inceleyen sayfaları bütün sektörlerdeki İK uzmanlarına ve iş arayan her yaştan adaya yol gösterebilecek nitelikte çok değerli bilgileri içeriyor.

Bu kitabı kütüphanemin kolay ulaşabileceğim bir yerine yerleştirirken, bütün mesledaşlarıma ve iş arayanlara da aynısını yapmalarını tavsiye ediyorum. 🙂

“İlaç Sektöründe Kariyer Yapma Kılavuzu – Tom Ruff” üzerine 2 yorum

  1. Bir çok hedefim var İpek Hanım; ama hepsinin üstünde de İlaç Sektörü’nde kariyerimi devam ettirmek. Özgeçmiş ve mülakat aşamalarını inceleyen sayfaları okumayı sabırsızlıkla bekliyorum 🙂

  2. İlaç sektöründe yer alan biri olarak mutlaka okuyacağım. İçeriğini çok merak ettim şimdiden. Teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir