GELECEĞİN KADIN LİDERLERİ’Nİ ARIYORUZ !!

KAGİDER, 2010 yılında başarı ile hayata geçirdiği “Geleceğin Kadın Liderlerini Arıyoruz” projesinin ikincisini gerçekleştiriyor. Projeyi KAGİDER web sitesinde şöyle özetlemiş:

Geleceğin Kadın Liderleri Projesi, 20 – 25 yaş arasında İngilizce bilen, üniversite son sınıf öğrencisi veya yeni mezun genç kadınların yetkinliklerini ve profesyonel iletişim ağlarını geliştirmeyi ve kariyerlerine çok daha güçlü bir başlangıç yapabilmelerini hedefliyor.

Böyle eğitim projelerinden haberdar olunca çok heyecanlanıyorum. İstiyorum ki, duymayan, başvurmayan kalmasın. Hatta mümkün olsa da, projeye başvurup kabul edilmeyen hiç olmasın. Ama eminim bir kontenjanları var ve bazı istekliler gelecek yılı beklemek zorunda kalacak.

Eylül ayı içinde bir hafta sürecek eğitimin sonunda KAGİDER katılımcılara sertifika ile iş arama süreçlerinde 6 ay boyunca yönlendirme yaparak mentörlük desteği verecek.

Eğer yaşım tutsaydı, tereddütsüz özgeçmişimi gönderirdim. Eğer sizin yaşınız tutuyorsa, lütfen bu fırsatı kaçırmayın ve başvurun 😀

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir