Sosyal Sorumluluğum

Sosyal Sorumluluğum blogunu daha önce duydunuz mu?

Duyduysanız ne ala, ama duymadıysanız hemen inceleyin. Sosyal Sorumluluğum, ‘Türkiye’nin Sosyal Sorumluluk Platformu’ sloganı ile dört ay önce açıldı. Şeyma Karadağ ve Burak Abidin Aksoy’un liderliğindeki dokuz pırıl pırıl genç insan, yüreklerini koyarak bireysel sosyal sorumluluklarını böylesi bir blogla yerine getiriyor. Türkiye’de mevcut bütün sosyal sorumluluk projelerini, etkinliklerini platformlarında toplayarak önemli bir kaynakça ve arşiv oluşturuyorlar.

Sosyal Sorumluluğum blogunun idealist tırmanışındaki bana göre en önemli basamak kendi sosyal sorumluluk projelerini hayata geçirmeleri oldu. Başlattıkları Kitap Kampanyası ile topladıkları kitapları Düşün Taşın Derneği aracılığla çocuklara ulaştırmayı hedefliyorlar.

Açıldığı ilk günden beri takip ettiğim Sosyal Sorumluluğum blogunu duyurmakta çok aceleci davranmadım. İstikrarlı içerik üretildiğini görebilmek amacıyla bekledim. Diliyorum bu blog uzun süre yayın hayatına devam eder. Ülkemizdeki sosyal sorumluluk bilincinin gelişimine destek verir, takipçileri ve ilgilileri için önemli bir buluşma noktası olma sıfatını kazanır.

 

 

 

“Sosyal Sorumluluğum” üzerine 6 yorum

  1. aslında bu platformun geliştirilmesi amacında sayın kurucuya Türkiye capında üniversite öğrencilerine yetkılılık&temsılcılık verılmesini dile getirmiştim.

  2. Bizler ”rengini belli edeceksin ki gökkuşağında bir yerin olsun” diyerek yola çıktık. Güzel destekleriniz ve beğenileriniz için sosyal sorumluluğum ekibi olarak teşekkür ediyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir