Balıkesir Üniversitesi’ne Teşekkürlerimle

Geçen yıl Hayatı Doldur etkinliği kapsamında ilk defa gittiğim Balıkesir Üniversitesi Mühenhendislik Fkültesi öğrencileri ile o günden itibaren iletişimim hiç kesilmedi. Bir çoğu ile özgeçmişleri ve açtıkları mesleki bloglar üzerine yazıştık, tartıştık.

2012 Şubat ayında üniversitenin Aktif Yaşan Topluluğu Aktif Zirve 2012’de konuşma yapmam için beni davet etti. Davete tereddütsüz olumlu cevap verdim ve 9 Mart 2012 Cuma günü İK Danışmanlığını yürüttüğüm TaeguTec’den sevgili iş arkadaşım Deniz İlbaylı ile sabah erken saatlerde Balıkesir’e doğru yola çıktık.

Üniversiteye vardığımızda çok sıcak karşılandık. Bir o kadar da canlı bir dinleyici kitlesi ile kısıtlı süreyi en verimli şekilde geçirmeye çalıştık. 2011 yılında bir tam gün süren Mülakat Eğitimi’ni 45 dakikalık bir “hap”a dönüştürmek bayağı zor oldu.

Balıkesir Üniversitesi öğrencilerine ve Aktif Yaşam Topluluğu’na, özellikle de Abdullah Bacak ve dönüş yolunda faydalı sohbetiyle bana eşlik eden Fatih Kepçe’ye Kaynağım İnsan kanalıyla bir defa daha teşekkür ederim. Gelecek yıllarda da görüşmek üzere 🙂

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir