Kaynağım İnsan 3. Yaşını Doldurdu

3

Dün çok önemli bir gündü; 9 Ekim.

Dün, Kaynağım İnsan üçüncü yaşını doldurdu.

Ve ben, biricik blogumun üçüncü yaşgününü unuttum. 🙁

Ama neden, bir sorun lütfen?

İçeriği zengin ve derlemesi oldukça zahmetli olan PERYÖN’ün 20. İnsan Yönetimi Kongresi yazımı bitireceğim çabası nedeniyle.

Böyle bir bahaneyi ben geçerli saydım ve kendi kendimi affettim. 🙂

İYİ Kİ ÜÇÜNCÜ YILINI DOLDURDUN KAYNAĞIM İNSAN,

İYİ Kİ ZİHNİMDE, HAYATIMDA, ÖZENLE İNŞA ETTİĞİM İNSAN KAYNAKLARI EKOSİSTEMİMDE VARSIN. 

😀

Aşağıda paylaştığım görselleri sevgili Özgür Pehlivan Kaynağım İnsan’ın 3. yaşgünü için hazırlayarak gönderdi. Çok teşekkür ederim Özgür. Pek güzeller 🙂

3
.

3

“Kaynağım İnsan 3. Yaşını Doldurdu” üzerine 9 yorum

  1. Sevgili Özgür, kaynağım İnsan için hazırladığın görseller birbirinden güzel. Mesajını görüp, eklentileri faketmemiş olduğuma çok kızıyorum. Kaynağım İnsan’ı takip ettiğin ve böyle özel bir günde Kaynağım İnsan’a görsel içerik ürettiğin için teşekkür ediyorum.

 1. İpek hanım sizinle Linkedinle tanışalı yaklaşık 1.5 yıl oldu.Videolarınız,yazılarınız,özel projeleriniz ve çalışmalarınızı buradan takip etme fırsatı buldum.

  Sizin sayenizde blog kurup kariyer hayatımı farklılaştırmaya calıstım.

  İyi bir anne olduğunuz kadar harika bir insan kaynakları danışmanısınız.Bilgi ve tecrübelerinizi bizimle paylaşamaktan hiç kacınmadınız.Yakın veya uzak hiç farketmez bundan sonrada takipçiniz olmaya devam edeceğim.

  İyi ki varsınız İpek hanım

  Mutlu yıllar Kaynagım İnsan…

  Her şey için sonsuz şükranlarımı sunarım..

  Sevgi ve saygılarımla

 2. Kaynağım insan keyif alarak okuduğum, okudukça faydalandığım, öğrendiğim sanal alemdeki nadide adreslerden biri, Esas ben size teşekkür ederim bizlere bu hizmeti sunduğunuz için. Tekrar nice yıllara.

 3. İş yaşamı ve özel yaşamımız için ciddi bir kaynak sağlayan Kaynağım İnsan’ın 3. yılı kutlu ve mutlu olsun…Katkıda bulunanlar ve İpek Hanım’a da çok teşekkürler…Nice mutlu yıllara…

 4. Kaynağım İnsan Blogluktan çıkalı çok oldu bence… Artık size ait kişisel/mesleki bir blog değil. Kaç genç İK’cıya feyz verdiniz bilmiyorum. ” Kaynağım İnsan Akademi” kulağa çok hoş geliyor bence İpek Hanım? Nice uzun yıllar 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir