Kaynağım İnsan Facebook Sayfası

Kaynağım İnsan’ın bir Facebook grubundan önce, Facebook Fan sayfası olduğunu çok az kişi bilir. Her nedense, üç yıl önce Fan sayfasını işletmekten ziyade sonradan açtığım gruba yüklenmiştim. Bu bir hataydı çünkü Facebook, Fan sayfası uygulamasına sunduğu ölçümleme, takip imkanlarını gruba vermiyor. Dahası Facebook Fan sayfanızın “Like Box-Beğen Kutusu”ını blogunuzun ana sayfasına yerleştirebiliyorsunuz ama Facabook grubunuzu yerleştiremiyorsunuz.

Geçen üç yıl içinde Kaynağım İnsan Facebook grubunun 2300 üyesi oldu. Her gün pek çok içerik giriliyor, yazışmalar yapılıyor. Beni çok mutlu eden bir durum bu elbette. Ancak bugün çok önceden yapmam gerekeni yaptım ve Kaynağım İnsan Facebook grubunu işleme kapattım.

Artık Facebook’da sadece Kaynağım İnsan Fan sayfası üzerinden blogumun içeriklerini takip edebileceksiniz.

Bu nedenle, yazıyı okuyan ve Facebook hesabı olan bütün takipçilerime buraya tıklayarak Kaynağım İnsan Fan sayfasına gitmelerini ve sayfayı “beğen”erek İK yolunda birlikte ilerlemeye devam etmemizi öneririm.

Teşekkür ederim.  🙂

“Kaynağım İnsan Facebook Sayfası” üzerine bir yorum

  1. Stratejik hata yapmışsınız. Grubunuzu aniden kapatmaktan ziyade, 1 hafta gibi bir sürede grubunuzdaki kişilerin sayfanıza aktarımını yapabilirdiniz.

    Tabii ki sitenizi takip edenler kişiler bu yazıyı okuyacak ve durumdan haberdar olacaklardır, ancak takipçi olarak düşündüğümüzde bir grubun ansızın kapatılması çok da hoş değil. İnsanlar grubunuzda etkileşime geçerek size değer katıyorlar, lakin sizin bu hareketiniz onlara kendilerini değersiz hissettirecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir