İşi Kolaylaştıranlardan Mısınız?

İşi Kolaylaştıranlar

Bürotime, 1997 yılında kurulmuş bir ofis mobilyaları üreticisi. Turquality belgesine sahip, dünyanın pek çok ülkesine satış yapan yerli ve başarılı bir kuruluş. Evet, bu kadar reklam kokan, özünde ise takdirlerimi ifade etmeye çalıştığım kelimeden sonra sadede geleyim.

Bürotime, kurumsal sloganı olan “İşi Kolaylaştırır”ı genişleterek bütün iş alemine yayan ve Facebook üzerinden ilerleyecek bir yarışma projesi geliştirmiş: İşi Kolaylaştıranlar.

Bürotime şirketlere soruyor: “İş yerinde işi kolaylaştıran bir çalışanınız var mı? Varsa neyi, nasıl kolaylaştırdığını 300 kelime ile yazıp bize gönderin, yarışmaya katılın.”

Yarışmaya başvuru süreci sonunda, gelen aday ‘İşi Kolaylaştıranlar’ arasından Facebook oylaması sonucu en çok oy alanlar ödül almaya hak kazanacaklar. Ödüllerin neler olduğuna dair ufak ipucunu yazımın görselinden alabilirsiniz.

Yarışmayı düzenleyen Bürotime’a bu örnek ve ilham veren, pozitif enerji yüklü organizasyon için teşekkür etmek gerek. Aslında her şirket kendi içinde iş verimliliği ve çalışan etkinliğinin artışını, katılımcılığı teşvik eden böyle yarışmalar düzenleyebilir. Bu vesile ile hem pek çok insanı farklı ödüller vererek mutlu edebilir, hem onları daha etkin çalışmaya teşvik edebilir, günün sonunda da cirosunu arttırabilir.

“YARIŞMA bahane, iş süreçlerine etkin katılımcılık ana GAYE”

😉

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir