Kaynağım İnsan 4 Yaşında !

4

 9 Ekim 2009 Cuma günü büyük bir heyecan ile açtığım Kaynağım İnsan, bugün 4. yaşını doldurdu.

Bir iş görüşmesi esnasında adaydan meslek hayatını 1-2 cümle ile tanımlamasını isterseniz, aday masaya kariyer yolundaki değerlerini ve önceliklerini koyacaktır. Eğer bana aynı soruyu soracak olursanız size kuracağım iki cümleden biri Kaynağım İnsan ve blogumun iş hayatımdaki her geçen gün sağlamlaşan yeri üzerine olurdu.

Kaynağım İnsan, benim bireysel üretim, gelişim ve kitlesel iletişim aracım, ar-ge platformum, kariyer haritamdaki en önemli stratejik amaçlardan biri ve hobim. Hayatımdaki varlığından çok memnunum, daha nice yaşgünlerini eşimin teknik desteği ile kutlamayı planlıyorum, hedefliyorum.

Kaynağım İnsan’ı takip eden, yorumlarını ve beğenilerini eksik etmeyen herkese teşekkür ederim.

😀

 

“Kaynağım İnsan 4 Yaşında !” üzerine 5 yorum

 1. İpek hanım buraya ne yazsam siz ve Kaynağım İnsana az gelir.Kaynağım İnsan bir akademi bir motivasyon sağlayıcı işlevi görmekte bizler için.İnsan kaynaklarının ve iş dünyasında ki gelişme ve değişmeleri sizin paylaşımlarınızla farklı bir tarzda öğrenerek,kendimizi de geliştiriyoruz.

  Size ve platformunuza çok teşekkür ederiz.

  Sizi ve Kaynağım İnsanı çok seviyoruz.Nice başarılı paylaşımlarla dolu senelere.

  İyi ki varsınız

  Sevgilerimle 🙂

 2. İpek hanım, Merhaba,

  Ben bloğunuza henüz katılmış olan bir kişiyim. 15 yıl tekstil sektöründe farklı alanlarda ve görevlerde çalıştım. son 2 yıldır kariyerime ara vermiştim. Şu an tekrar çalışma hayatına dönmeye karar verdim ve 1 aydır aktif olarak iş arayışı içerisindeyim.

  Son iş yerimde 10,5 yıl çalışmış bir insan olarak ve bir önceki işine cv’ sini faxlayarak başvurmuş bir kişi olarak bu konuda gelinen noktayı şaşkınlıkla ve hayranlıkla takip ediyorum.

  Benim bir konuda yardıma ihtiyacım var ve bu konuda bana yol gösterirseniz memnun olurum.

  İnternet üzerinden sürekli araştırma yaparak mülakatlarda çıkabilecek olan sorulara hazırlık yapıyorum. ama her defasında gerçek iş görüşmesi sırasında karşıma farklı bir soru çıkabiliyor.

  Sizin firmanızın yada bildiğiniz herhangi bir danışmanlık firmasının şöyle bir hizmeti var mı acaba; beni mülaka alacak ve mülakat sırasında yaptığım hataları o an nedenlerini anlatarak düzeltecek beni iş bulma sürecimde yönlendirecek.

  bu konuda bana yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum.

  saygılarımla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir