Bende Gelecek Var

Bende Gelecek Var

20 Mayıs 2014 Salı günü, Pfizer Türkiye İK bölümünün üniversite gençliği için organize ettiği ‘Bende Gelecek Var” organizasyonundaydım. Kırkı aşkın gencin Pfizer Türkiye Ortaköy tesislerinde, sayısını bilemediğim kadarının da ekran başında canlı takip edebildiği ‘Bende Gelecek Var’a, ben de öğleden sonra panelist olarak katıldım.

Panel konuşmamın içeriğini, 1. üniversite öğretimi sürecinde iş hayatı ve kariyere hazırlanmak için neler yapılabileceği, 2. etkin teknoloji kullanımı, 3. iyi bir iletişimci olmak kavramı, 4. talepkar değil, vaatlerle dolu bir özgeçmiş hazırlamanın önemi üzerine kurgulamıştım. Panelin sonunda ise başarılı bir iş görüşmesi geçirmek için neler yapılabileceğini katılımcılar ve ekranları başından paneli takip eden gençlerle paylaşmaya çalıştım. Aşağıda konuşmam süresince kullandığım sunumu paylaşıyorum.

Üniversiteli gençlere değer katan bu organizasyonu başarıyla hayata geçirdikleri ve beni de bu değer katma sürecine dahil ettikleri için Pfizer Türkiye İK ekibe ve emeği geçen herkese teşekkür ederim.

“Bende Gelecek Var” etkinliğinin bütün içeriği ve konuşamacıları ile ilgili kapsamlı bir yazı okumak istiyorsanız sizi Eğitim Ajansı’nın sitesini TIKLAMAYA davet ediyorum.

🙂

“Bende Gelecek Var” üzerine 2 yorum

  1. İpek Hocam.Sunumuz Çok Güzel Olmuş.Öğrenmeye meraklı bir olduğumdan tereddülerim vardı.Sunumuzu okuyunca rahatladım.İpek X Y Z kuşağı diye kavramlar bu konuda da bir sunum yapmanazı rica etsem.Bana kızar mısınız?Saygı ve sevgilerime Mevlüt

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir