Sosyal Medyada İnsan Kaynakları ve İşveren Markası

Yukarıdaki sunumu bugün, yani 23 Şubat 2011 Çarşamba günü İTÜ İK Zirvesi’ndeki “Sosyal Medyada İnsan Kaynakları ve İşveren Markası” konulu konuşmam esnasında kullandım.

Sunumun 20. slaytında Intel, 24. slaytında Disney/ABC  Entertainment’a ait işveren markası videoları bulunuyor. Bu videolardan Intel’i daha önce Kaynağım İnsan’da paylaşmıştım. Disney / ABC Entertainment’a ait olanı ise bu hafta içinde paylaşacağım.

İTÜ İK Zirvesi’ne gelince, ben büyük mutluluk duydum katılımın fazlalığından, dinleyicilerin tam dikkat anlattıklarımı dinlemelerinden. İnsan sahne tarafında olunca öğrencilerin ne zaman ilgilerinin dağıldığını hemen farkedebiliyor ve böyle bir kopmayı İTÜ’de hiç hissetmedim. Keşke biraz daha fazla zaman olsaydı, bazı konulara daha detaylı değinebilseydim diyorum şu an. Belki gelecek sefere.

Teşekkürler İstanbul Teknik Üniversitesi 🙂

Fotoğraf: Melike Koca, teşekkür ederim 🙂

“Sosyal Medyada İnsan Kaynakları ve İşveren Markası” üzerine 6 yorum

  1. Sizin varlığınızdan henüz bugün haberdar olmuş yeni mezun biri olarak sunumunuzdan ve paylaşımlarınızdan çok şey öğrendim.Burdan da öğrenmeye devam edeceğime inanıyorum.Ağzınıza,fikrinize sağlık.Saygılar,sevgiler…

  2. İpek Hanım dün ki sunumunuz ve paylaşımlarınız için çok teşekkürler.Sizi tanımak,sizden bir şeyler öğrenmek çok güzeldi ama zaman gerçekten çok kısıtlıydı keşke biraz daha fazla dinleyebilseydik sizi.Orada tanıştığım insanlarla sunumlarla ilgili sohbet ederken en çok ismini duyduğum kişiydiniz.Ben 5 yıl fizik okuduktan sonra insan kaynakları üzerine yüksek lisans yapmaya karar veren ve bu dönem İstanbul Üniversitesi’nde yüksek lisansa başlayan biri olarak dün sizi tanıdığımda sizin gibi olmak istedim tek kelimeyle mükemmeldiniz.Sizi sürekli takip edeceğim.Sizden öğreneceğim çok şey var.Emeğinize sağlık,çok teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir