Hayatı Doldur – Uludağ Üniversitesi / Bursa

Bugün Hayatı Dordur Mini MBA Eğitim programının Bursa durağı olan Uludağ Üniversitesi’ndeydim. Etkinlik salonu dolu, öğrenciler ilgiliydi.

Belirli periyodlarla verdiğim aralarda gelen sorular bazen eğitimi de şekillendiriyor. Bu sefer talep üzerine kendi özgeçmişimi paylaştım dinleyicilerle. Ayrıca işveren markası üzerine iki video göstermem, X ve Y kuşaklarından bahsetmek bugünün eğitiminin yeniliklerindendi.

Bakan ziyareti nedeniyle salonu bir saat kadar erken boşaltmak zorunda kalmamız, canlı mülakat örneklerini kısıtlamama neden olsa da, öğrencilerin genel olarak mülakatlar konusunda vermek istediğim mesajı alabildiğini düşünüyorum.

Hayatı Doldur Mini MBA eğitim programına organizasyon süresince destek veren Uludağ Üniversitesi İşletme Kulübü’ne ayrıca teşekkür ederim.

Bundan sonraki durak memleketim Ankara, heyecanla 28 Şubat 2011 Pazartesi gününü Hacettepe ve O.D.T.Ü buluşmasını bekliyorum.   😀

“Hayatı Doldur – Uludağ Üniversitesi / Bursa” üzerine 2 yorum

 1. Blog gerçektende hayatınızın bir parçası haline gelmiş 🙂 gün içinde verdiğiniz eğitimin akşam da burada yorumunu görmek bunun kanıtı olsa gerek. Belirli bir bilinçle bilgilerinizi ve birikimlerinizi ülkenin genç beyinleriyle paylaştığınız için teşekkür ederim.

  Teknoloji çağının en büyük nimetlerinden biri olsa gerek eğitimin mekan sınırlarının kırılması. Yani dünyanın Öbür ucunda anlatılanları bugün evimizde elimizde bir kupa kahvemizle birlikte oturduğumuz yerden izleyebildiğimiz için çok şanslıyız.
  Bu bağlamda sizden küçük bir ricam var. Emek verip saatlerce anlattığınız eğitimlerinizin video kaydını tutarak bu eğitimleri öncelikle web sitenizde sonrada isterseniz sosyal paylaşım sitelerinde yayınlarsanız daha büyük kitlelere hitap etmiş olursunuz 🙂
  Klişe bir laf vardır , söz uçar yazı kalır, derler.
  Teknoloji sağolsun artık istenirse sözler de yazılar kadar tazeliğini koruyabilyor.

  paylaşımlarınız için tekrar teşekkür ederim 🙂

  1. Sevgili Serhat,

   Tavsiyen çok yerinde. Bu mekanizmayı oluşturmam gerek. Hayatı Doldur etkiniliğinin sorumluları benim videolarımı çekiyorlar. Ve Hayatı Doldur sitesinde yayınlayacaklarını söylüyorlar. Ancak ben Kaynağım İnsan’a taşıyamıyorum henüz. Bu konuda bir proje geliştirmem gerekli. Teşekkür ederim.

   Sevgilerimle,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir