Hayatı Doldur – Pamukkale Üniversitesi – Denizli

Dün Hayatı Doldur Mini MBA Eğitim programı ile Denizli Pamukkale Üniversitesi’ndeydim. Pamukkale Üniversitesi şimdiye kadar gittiğim onlarca üniversite içinde en güzel konferans salonuna, en başarılı başarılı teknik donanıma ve ses düzenine sahip olandı.

Elbette üniversitedeki tek motive edici konu bu değildi. 700 kişilik salonun büyük kısmı hepsi doluydu ve eğitim boyunca öğrencilerin anlattıklarıma katılımları beni çok etkiledi. Katılımın sadece soru sormak değil, tartışmak, yorumlamak, fikir bildirmek şeklinde gelişmiş olması birlikte geçirilen saatleri daha da verimli kıldı. Pamukkale Üniversitesi’nde mevcut öğrenci topluluklarının yürüttükleri sosyal sorumluluk projeleri aslında pek çok diğer üniversite topluluğuna ilham kaynağı olabilir.  Bence bu amaçla blog açarak kendilerini, projelerini daha bilinir ve ulaşılabilir kılmalılar.

Pamukklae Üniversitesi’nde Hayatı Doldur Mini MBA Eğitim programının organizasyon ortağı Yeni Ufuklar Topluluğu‘na hem teşekkür ediyorum, hem de başarılarının ve mükemmel projelerinin devamını diliyorum. Lütfen tanıtım sunumuzda yansıttığınız bütün çalışmaları (görselleri ile birlikte) anlatan bir blog açın, ben de sizi takip edebileyim !!

Bundan sonraki durağımız   23 Mart 2011 Çarşamba günü Manisa Celal Bayar Üniversitesi. Kasım 2010’da sevgili Davut’a son vedamı etmek için gittiğim Manisa’ya şimdiden selamlar 🙂

Not:  16 Mart Perşembe günü Muğla Üniversitesi’ndeki eğitim salon uygunluğunda yaşanan bir aksama nedeniyle ileri bir tarihe ertelendi.

“Hayatı Doldur – Pamukkale Üniversitesi – Denizli” üzerine 19 yorum

 1. Ben de PAÜ endüstri mühendisliği öğrencileri adına, bize birçok konuda farkındalık sağladığınız ve tecrübeleriniz paylaştığınız için teşekkür ediyorum. Ayrıca üniversitemizden memnun kalmanıza çok sevindik 🙂

 2. Çok başarılı,öğretici ve sürükleyici bir eğitimdi.
  Teşekkür eder ve tekrar bekleriz

 3. Öncelikle bize verdiğiniz eşsiz bilgiler ve aydınlatıcı seminer için teşekkür ediyorum. Ben her başarının altında sıkı bir çalışma disiplini,iyi bir planlanma,strateji ve emek olduğuna inanıyorum.En önemlisi de hayatınında diğer bütün şeylerden önemli olan ve onun için her türlü fedakarlıkta bulunabileceği yaşam gayesi.Sorum ; sizi bu kadar başarılı kılan,ışığıyla aydınlandığınız yol ve en temel yaşama hedefiniz nedir? Gerçi seminerde söylemiştiniz ama ben bundan başka sizi yaşama bağlayan bir hedefin olduğunu tahmin ediyorum. Tekrar sizi üniversitemizde görmeyi dört gözle bekliyoruz.Başarılarınızın devamını dileyerek,bizleri bilgilendirdiğiniz için tekrar teşekkür ediyorum :)))

  1. Sevgili Muzaffer,

   Aslında kızım ve ona güzel bir gelecek sağlamak beni en çok motive eden ve hedef olarak koyduğum konudur. Üç yıl önce sahip olduğum kızım benim hayata bakışımı, beklentilerimi değiştirmemi sağlamıştır.

 4. Üniversitemize geldiğiniz için tekrardan çok teşekkür ederiz. Çok güzel bir program oldu, çok eğitici ve sürükleyiciydi. Umarım tekrardan üniversitemizde görebiliriz sizi, herşey için teşekkürler.

 5. ben de Pamukkale üniversitesi öğrencisiyim.üniversitemize geldiğiniz ve zengin tecrübelerinizle bize ışık tuttuğunuz için çok teşekkür ediyorum.
  umarım tekrar sizi dinleme fırsatı bulabiliriz.

 6. Merhabalar,

  Birgün boyunca sıkılmadan, yorulmadan ve hep istekli bir şekilde bilgilerinizi paylaşmanız tüm sorulara içtenlikle cevap verdiğiniz için size çok teşekkür ediyorum. Bizimle paylaştığınız bilgileri ve değerli ip uçlarını iş görüşmemde uyguladım ve gerçekten çok olumlu bir tepkiyle karşılaştım. Şimdi sonucunu bekliyorum. Herşey gönlünüzce olsun. Saygı ve sevgilerimle.

  1. Sevgili Merve,

   Eğitimin iş görüşmesi sırasında işe yaramasına çok sevindim. Bu da demektir ki, ben de kendi hedefime ulaştım. Dilerim işe girersin, bundan sonra da aynı bilinçle her görüşmene ve iş hayatına yaklaşırsın. Bana güzel haerlerini lütfen ilet. 🙂

 7. Merhabalar,
  Üniversitemize gelip tecrübelerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim. Sizin önerilerinizle ve tecrübelerinizden kazandıklarımla iş hayatında zorlanacağımı sanmıyorum.Ben sizi dinlemekten gerçekten mutluluk duydum ve ileride sizinle tekrardan karşılaşıp sizi dinlemekten mutluluk duyarım teşekkürler.

  – Ayrıca sunumunuzu paylaşacağınızı söylemiştiniz. Paylaştınız mı bilgi alabilrsem ne mutlu bana 🙂

  1. Sevgili Mehmet,

   Eğitimin faydalı olduğunu bana yorumlarınızla bildirmeniz kadar motive edici ikinci bir etken yok benim için. Çok teşekkür ederim.

   1 Nisan 2011’de Kaynağım İnsan’da yayınlayacağım sunumu. 🙂

 8. İpek Hanım öncelikle Üniversitemize gelip tecrübelerinizi bilgilerinizi bizimle paylaştıgınız için çok teşekkür ederim… Verdiğiniz bilgiler biz öğrencilerin ileriki zamanlarda iş başvurularında gereken altın degerindeki bilgilerdi…Sizinde bahsettiğiniz gibi yaptıgımız etkinlikleri blog haline getirmek güzel bir fikir. Bunun için arkadaşlarımla temasa gececeğim… Her şey için çok teşekkür ediyorum ve üniversitemize tekrar bekliyoruz…

 9. yönümüzü bulmaya çalıştığımız şu yaşlarda yeni bir yol açtığınız için tesekkürler..:)

 10. Tabikide haber veririm İpek Hanım… Bende kendi kişisel sayfamı yeniliyorum. Yenileme çalışmam bitince sizin sitem hakkındaki yorumunuzu bekliyorum… En kısa zamanda görüşmek üzere kendinize iyi bakın. İyi çalışmalar..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir