Kampüste Marketing ’11 – Eskişehir

Üç ay önce Eskişehir Anadolu Üniversitesi, Marketing Kulübü’nün geleneksel Kampüste Marketing ’11 etkinliği için aldığım konuşmacı olma daveti  beni çok heyecanlandırmıştı. Günler hızla geçti ve bugün üniversitenin Atatürk Kültür Merkezi Opera ve Bale Salonu’nda “Sosyal Medya ve İnsan Kaynakları” ana teması üzerine kurguladığım konuşmamı yaptım.

Etkinliğin ana konsatrasyon konusu pazarlama olunca, İnsan Kaynakları ile pazarlamanın kesiştiği noktalara vurgu yapmaya özen gösterdim; yetenek yönetimi, aday ilişkileri yönetimi (candidate relations management), işveren markası.  Sosyal medyanın kullanım alanları üzerine farkındalık yaratmak ve sosyal medya kullanım kalitesini arttırmak da altını çizdiğim diğer önemli başlıklar oldu.

Organizasyonda çalışan kulüp üyelerinin disiplinli çalışmaları, giyim, kuşamları, coşkulu ve güleryüzlü profesyonellikleri gerçekten etkileyiciydi. Her birinin ileride ne meslek seçerlerse seçsin başarılı olacaklarına şüphe yok.  Ayrıca Eskişehir Anadolu Üniversitesi Öğrenci Kulüpleri Koordinatörü Öğretim Görevlisi Dr. Gökhan Turan’ı da tanımış olmaktan büyük mutluluk duydum. Herkese Kaynağım İnsan üzerinden de tekrar teşekkür ederim.

Bu yazıyı okuyan sevgili Anadolu Üniversiteli arkadaşlar ! 25 Mart 2011 Cuma günü de Hayatı Doldur Mini MBA Eğitim programı ile sizdeyim, hepiniz beklerim 😀

Not: Etkinliğin fotoğraflar bana ulaşır ulaşmaz yazıya yerleştireceğim.

“Kampüste Marketing ’11 – Eskişehir” üzerine 6 yorum

  1. Gerçekten konuşmanız bir harikaydı İpek Hanım geldiğiniz için tşkler . 25’ini sabırsızlıkla bekliyorum 🙂

  2. Linkedin önemini sizin sayenizde kavradım ve hesabımı güncelledim, teşekkür ederim deneyim ve bilgiyle yoğrulmuş sunumunuz için.

  3. İpek Hanım sizi Kampüste Marketing etkinliğinde organizasyon grubuna dahil bir kişi olarak ve bugün de Hayatı Doldur etkinliğinde tekrar dinleme fırsatı buldum.Sayenizde sosyal ortam gizliliği konusuna karşı daha bir özen göstermeye başladım ve işe alım sürecinde mülakat süreci heyecanına kısmen de olsa tanık olmuş oldum.Bugünden çıkarmış olduğum sonuç ise önümdeki üç yıl boyunca kendimi en iyi şekilde eğitebilmektir 🙂

    Herşey için teşekkürler yine bekleriz…

  4. Geri bildirim: Kampüste Marketing 2011

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir