Kaynağım İnsan TV 2, İK Mesleğine Girmek İçin Ne Yapmalıyım?

Kaynağım İnsan TV’nin 2. videosunu İK mesleğine girmek isteyenler için ayırdım.

Videonun süresi kendime kural olarak koyduğum ‘dört dakika limiti’ni aştı. Soru ağır, denedim ama cevabı dört dakikaya sığmıyor. Sonra kendi kendime “Kurallar neden var?” diye sordum, “Yıkılmak için !! 🙂 ” … Şaka bir yana, pek çok kişinin kafasını kurcalayan önemli bir konu olduğu için ilgililerinin beni iki dakika daha fazla dinleyebileceklerini düşünüyorum.

İyi seyirler.

“Kaynağım İnsan TV 2, İK Mesleğine Girmek İçin Ne Yapmalıyım?” üzerine 5 yorum

 1. İpek Hanım,

  Videolarınız o kadar içten ki insanın tekrar tekrar izleyesi geliyor. Her bir videonuzu izledikten sonra kendimi ik alanında bir kitap okumuş gibi hissediyorum. Siteniz ve videolarınız gerçekten büyük bir özverici ve çalışmanın ürünü. Gençlere yol gösteriyorsunuz umarım bizlerde sizin gibi ileride mesleğimizde başarılı oluruz.
  Sevgiler

  1. Sevgili Canan,

   Faydalı olduğunu duymak beni çok mutlu ve motive ediyor. Yorumun için çok çok teşekkür ederim. Eminim sizler de tecrübenizi ileride paylamşmak için farklı yöntemler geliştireceksiniz. 🙂

 2. İpek hanım harikasınız,sizden daha çok videolar bekliyoruz.Yazılarınız kadar anlatımınızda harika ..Kendimi sanki sizinle aynı sınıfta sandım biran.
  Sizinle tanışalı kendime bir yönde çizdim sayılırı…..İnsan kaynakları ile ilgili bir kursa gitmeyi düsünüyorum..:)
  Basarılarınızın devamını dilerim ve tesekkürler paylasımlarınız için…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir