İkinci İKY Danışmanlık Projem

İki yıl önce bana İK Danışmanlığı kapılarını açan uluslararası sanayi kuruluşum sonrasında bugün itibariyle yerli bir komunikasyon teknolojileri  kuruluşunun da İK süreçlerinin kurulması ve yürütülmesi işini aldım.

Her iki şirketin insan yapısının ağırlıklı mühendislerden oluşması, bilgi yönetimi teknolojilerinin kullanımına büyük özen göstermeleri, bu konuda hiçbir yatırımdan kaçınmamaları ve üst yönetimlerin İKY bilincinin olması benim için her iki şirketi de çok kıymetli kılıyor.

Uzun soluklu stratejik iş ortaklıklarına dönüşen projelerimde şirketlere en iyi hizmeti götürebilmek için bireysel gelişimime çok emek sarfediyorum.  Şirketlerin vizyonu, strateji haritası, iş süreçleri, insan kaynağı, kültürüne %100 entegre olmamı sağlayacak istikrarlı bilgi akışı büyük manzaraya hakim olmamı sağlıyor. Büyük manzarayı görmekse beni daha üretken ve yaratıcı hale getiriyor, motivasyon ve mutluluğumu arttırıyor. Yaptığım işler bana ve hayatıma anlam katıyor. Sonuç olarak da şimdi sizlere rahatça mesleğimle büyük aşk yaşadığımı yazabiliyorum.

Darısı iş yaşamında saniyelerini, dakikalarını, günlerini, aylarını, yıllarını geçiren herkesin başına  😀

Parola: Sky is the limit

“İkinci İKY Danışmanlık Projem” üzerine 5 yorum

  1. Yazınızı okurken hem sizi çok takdir ettim (burayı her ziyaret ettiğimde olduğu gibi) hem de imrendim. Keşke benim de… derken darısı başınıza demişsiniz:) İnşallah o günleri ben de görürüm. Tebrik ederim…

  2. “…ama ben talepkar ve çalıştıran bir insanım” kısmı benim için en uygun kısmı zaten, o yüzden sizinle çalışmayı bu kadar istiyorum : )

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir