Bizz@kampüs’ü Duymayan Üniversiteli Kalmasın!

Geçtiğimiz Mayıs ayında BNC Turkey’nin düzenlediği Sosyal Medya ve İK Zirvesi’ne konuşmacı olarak  katılan Yıldız Holding’in İşe Alım Müdürü Seçil Varal Kılıçoğlu yeni ve iddialı bir İK projesi ile sosyal medya ağlarında yer alacaklarını söylemişti. Ben de merakla projeyi bekliyordum. Beklediğime değdi, geçtiğimiz günlerde Bizz@kampüs’ün haberi geldi.

Bizz@kampüs nedir?

Bizz@kampüs bir yarışma platformu. Bu platformda gençler her yıl Yıldız Holding’in farklı bir markası için stratejik düşünecek, yaratıcılıklarını sergileyecekler. Peki, bu nasıl olacak?

….

Nasıl olacağını ben buradan anlatmayacağım elbette.

Siz bizz@kampüs‘e gideceksiniz, katılım şartlarını okuyacaksınız. Yol sizi bizz@kampüs’ün Facebook uygulamasına götürecek. Şu kelimeleri okuduktan 3-5 gün sonra belki siz de takımınızı kurmuş, başvuru formunu doldurmuş ve heyecanlı yolculuğa başlamış olacaksınız.

Üniversite seminerlerimde altını ısrarla çizerek söylüyorum; böyle katma değer yaratacağınız, sizi geliştirecek, farklı tecrübelere, rekabete sürükleyecek etkinliklere ısrarla ve istekle katılın. Bu etkinliklerde sergileyeceğiniz performans aslında sizin kariyer yolunuzun başlangıcı, profesyonel kimliğinizin ilk yansımaları, kendi kendinizi tanımanız için bir şans.

Hem baktım da ödüllerde hiç fena değil, kanımca bu yarışma kaçmaz 😀

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir